Affiliate-jedinečný program
Affiliate-jedinečný program
(100%) 1 hlasů

Propagační video RENDA


Video-manuál Doporuč a vydělávej -jak to vše funguje a mnohem víc…


Zkrácená verze – Záznam z webináře 10.02.2017


 ! Potřebujeme tě do Týmu a věř, že ty potřebuješ i ty nás (po prvních provizích  uvěříš)  !


Registrace zcela ZDARMA 


 Chceš si vydělávat slušné peníze bez jakýchkoliv vstupních nákladů a investic –  (vše je plně automatizované – o nic se nestaráš – a máš kompletní přehled o svých klientech)

Prozatím  Beta verze – systém je již plně funkční probíhají úpravy a aktualizace , zlepšení automatizace , textů , budou vám do sekce postupně přidávány bannery na zvýšení  propagace vašich odkazů.Oficiální spuštění našeho Affiliate programu Doporuč a vydělávej je plánováno na polovinu února 2019.


Co nabízíme :

 • Provize 3% z celé částky dodaného domu je vyplácena: 50% po podepsání smlouvy o dodávce stavebnicového systému a zbylých 50% 14-dní před příjezdem domečku k zákazníkovi.
 • Provize z dalších domů již  6% vypláceny stejně jak první odměna
 • Při získání prvního klienta na stavbu domečku – hodnotný dárek
 • Při získání doporučitele(aktivního) jednorázová odměna ve výši 2% z prvního získaného klienta tohoto doporučitele
 • Roční bonusy formou peněžních odměn a dárků pro aktivní uživatele
 • Zajímavé soutěže pro aktivní odběratele o hodnotné ceny
 • Žádné podepisování smluv – žádné vystavování faktur za odměnu- registrace bez závazků a smluv zcela ZDARMA – vše funguje plně automaticky
 • Pořádání webinářů pro zlepšení prodeje
 • Hot-Linka 12-hodin denně pro doporučitele 724 313 069 Martin -Tým Modul-LEG®
 • Využijte  i  naši  V.I.P.možnost – pozvěte své klienty na naše Předváděcí akce…a mnoho dalšího
 • Odhlášení z programu samozřejmostí

Jedinečnost tohoto programu :

Program tohoto druhu je jedinečný a proto si zde pojďme říci výhody a nevýhody programu , aby jste věděli hned od začátku do čeho jdete a co můžete vše očekávat.


Výhody programu

Stavebnicový systém pro stavbu domu svépomocí Modul-LEG® je jedinečný v ČR (ve světě) a jeho prezentace na Českém trhu je teprve v počátcích, což je velká výhoda. Systém byl vynalezen pro stavby stylem -jaký se stavěl dříve(stavba domů Okál apd.) a již se moc nestaví. Tedy stylem co zvládnu a mám na to si postavím svépomocí-moduly , hrubou stavbu a na zbytek si vezmu klasické řemeslníky ! a ne firmu na klíč ! Díky tomu, že stavba z modulů je rychlá a vyžaduje pouze 4-5 lidí (kamarády,rodinu), již na začátku na tomto zákazník ušetří velké peníze. atd… více se dozvíte v sekci : Jak ušetřit svépomocí. Díky tomuto jedinečnému programu jsou také nastaveny vysoké provize z domu. Domy  jejich dodávka se pohybují cca kolem 700 000,-Kč /dům což znamená,že první vaše provize pouze u jednoho domu se bude pohybovat kolem 21 000,-Kč. Provize z dalších domů již budou 6% ,tedy provize z dalšího domu bude již kolem 42 000,-Kč. Zde uvedeme jak začala stoupat popularita systému v době začínající prezentace ,tedy od roku 2014   :  rok 2014 = 12 klietnů/12 staveb  ;  rok:2015 = 16klientů/16staveb ;  rok:2016 = 21klientů/19 staveb ; rok 2017/32 klientů , s tím,že do reklamní kampaně naše firma investuje každý měsíc pouze cca 1000,-Kč a tedy tyto reklamní kampaně mají jen malý vliv na počet získaných klientů. Díky tomu jsme se rozhodli oslovit právě vás a to hlavně proto, že affiliate program je smysluplná záležitost , která přivede do naší firmy více klientů a pro vás  za tuto vaší službu a pomoc s šířením tohoto jedinečného systému zároveň tak možnost vysokých výdělků.

V.I.P.  výhoda: tento program má zvláště poté další velkou výhodu a to: pořádání předváděcích akcích přímo na stavbě investora, kde můžete své klienty na tyto předváděcí akce pozvat a můžete přijet i s nimi. Klient se rozhoduje na základě referencí , ale vždy dojde k přesvědčení o jednoduchosti tohoto systému až právě na těchto předváděcích akcí. Z našich zkušeností se právě 80% lidí pro stavbu naším systémem rozhodne až při samotné návštěvě těchto předváděcích akcí.

Nevýhody programu

Tento program je jedinečný v ČR. Získání klienta na dům je operace,která zabere i několik měsíců (12-18 měsíců a i více) . Vše je závislé od vydání stavebního povolení,získání hypotéky, schválení  územního plánu města.

Z hlediska toho, je potřeba si uvědomit, že nástup a vyplácení provizí nebude tedy okamžitý. Na druhou stranu po 4-8 měsících již budete mít klienty ve stádiu před uzavřením vyplacení provize a těchto klientů budete mít dle našich zkušeností – získávání klientů velké množství. Tedy po tomto počátečním pomalém nástupu po 4-8 měsících vám již budou chodit provize již pravidelně. Toto je potřeba si opravdu uvědomit a tím,že to po měsíci vzdáte ,jen uděláte to, že po 4-8 měsících vám přijde provize a vy poté tedy zase usoudíte,že je to dobré a opět se do programu zapojíte. V tento moment jste však ztratily čas ,potřebný právě k začátku a dokončení jednání s klienty a budete tedy muset opět vyčkávat, což je samozřejmě pro vás obrovská nevýhoda.

Právě proto tento program funguje na tom, aby jste vy doporučitelé věděli, že z vaším klientem jednáme.Bylo by špatné, kdyby jste za vaší práci neviděli žádnou odezvu a tím pádem si mysleli ,že se nic neděje a z programu by jste odcházely.Proto prosím o vaši trpělivost, veškerou komunikaci z vaším klientem budete dostávat v kopii. Budete tedy vědět v jaké fázi se s klientem nacházíme a budete mít tak dokonalý přehled o veškerém dění.


Jak to tedy funguje:

 • Zaregistruješ se do programu a získáš přístup do své admin zony.
 • Ve své administraci nalezneš svoje vlastní odkazy,bannery,video bannery – (odkazy rozešli po emailech dej na facebook i do skupin, na další sociální sítě, na další webové stránky,na youtube atd.možností je spousty) .
 • Uvidíš zde tvé klienty,kteří přišly přes tvůj jedinečný odkaz . Budou ti také chodit kopie emailů od nás a od tvých klientů , kde uvidíš  v jaké fázi jednání s námi jsou.

Otázky a odpovědi nalezneš zde a Smluvní podmínky pro Affiliate partnera a obchodního zástupce zde 

….. je to jednoduché , jestli máš zájem se připojit do našeho  Týmu Modul-LEG® a zvýšit tak povědomost o naší značce a zároveň za to získat provizi zaregistruj se a skoč do toho.


Podívejte se a sledujte na internetu videa zaměřující se na: Jak na Affiliate ; Jak se stát úspěšným Affiliate partnerem


Chceš se ještě na něco zeptat,Všechny informace jsou také  po přihlášení v admin zóně , ale ptej se  jsem tu pro tebe  :  Martin Maleňák 724/313 069 martin@modul-leg.cz ,  nebo na info@modul-leg.cz , nebo zde na stránkách na on-line podpoře 

Chcete více info, máme vám zavolat? Popř.volejte denně od 8:00-20:00 hod +420 724 313 069
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com