Otázky a odpovědi k programu

Veškeré věci se dozvíte hlavně v smluvních podmínkách  zde.


Kolik budou tak  průměrné výdělky doporučitele , mylíte ,že v tomto vašem programu můžu být úspěšný ?

Při průzkumu , který jsme před spuštěním programu dělaly se ukázalo , že průměrný výdělek za rok aktivního doporučitele bude cca  80 000- 260 000,-Kč ,což je pro to , aby jste program vyzkoušely dobrá odměna. V programu samozřejmě musíte být aktivní , vymýšlet různé strategie atd… Vše máte v rukou pouze vy. Samozřejmě je to jen odhad na úkor průzkumu , čas vše ukáže. Je jednoznačné , že nejvíce záleží na vás ,jak budete aktivní , jak budete využívat a jaké strategie , jestli zacílíte i do PPC reklamy  atd.

Je potřeba si uvědomit , že systém stavby svépomocí tímto naším jedinečným způsobem je v podstatě nový, a výjimečný , nebo-li alespoň tím stylem , že do teď nebyly používány žádné reklamní nástroje. V tom bych jako doporučitel viděl obrovskou výhodu. Další výhodou je výše provize. Jsou poměrně vysoké a je možno za její část vyzkoušet různé reklamní tahy a strategie.


Když klient přijde na vaše stránky z mého odkazu a odejde , co ho nutí přijít opět zpět přes odkaz ?

Zpět přes váš odkaz již klient nemusí. Je to dělané tak, že v prohlížeči s vaším odkazem vašemu klientovy , který přijde právě z vašeho odkazu , zůstane tzv tracker kod. Tento kod po celou dobu vyčkává , než se zákazník na stránky vrátí a provede nějakou akci na webu. Jakmile tuto akci provede a je jedno kdy, dojde tak k poslání automatického emailu do databáze , kde se doporučitel s klientem poté párují. Teď již tedy máme email vašeho klienta a dojde ke spárování tedy vás a vašeho klienta. Poté , když tedy píšeme klientovy email a nebo klient píše email nám , vždy dostanete kopii emailu a máte tak dokonalý přehled jak a o čem s klientem jednáme. Tuto možnost další affiliate programy nenabízí , což si myslíme, že je velká škoda. My jsem tuto službu pro vás chtěli udělat a udělali a to hlavně z důvodu toho , že klient než se rozhodne si postavit domeček svépomocí , tak před tím provádí nejdříve tzv.sondování , ptá se , píše  co  a jak atd.. . A tento proces trvá někdy i  pře 1 1/2 roku. No a vy by jste neměli  přes 1 1/2 roku žádnou odezvu , říkaly by jste si ,  asi jim ten program nefunguje a ztratilo by pro vás smysl v programu i nadále  setrvávat , ztrácet s ním čas , což by byla samozřejmě pro vás i pro nás velká škoda.


Co ,když klient si slevu neuloží-tedy nenapíše email  a tím pádem nedojde ke spárování ?

Ano i toto se bohužel bude stávat a s tím mi bohužel nejsme v tuto chvíly schopni nic udělat. Nejsme schopni klienta přinutit a to žádným způsobem , aby nám poskytl email. (nicméně na tomto pracujeme a doufáme , že nalezneme východisko.) Nicméně, jestliže klient nám nezašle email pomocí formuláře ze stránek, ale pouze ze svého emailu, také se vám připíše, žádný strach. Robot s Track kodem, ví (po prokliku na váš Affiliate odkaz), že tento klient je již jen váš. Rozhodující pro spárování je to, aby klient email zaslal. Jestliže bude jednáno bez emailové komunikace, nikdy nebudeme vědět, že klient je váš, ale to se nikdy nestane. se zákazníky vždy komunikujeme pomocí emailu, takže můžete být bez obav.

Klasické běžné affiliate programy se uplatňují spíše v klasických e-shopech , kdy člověk přijde přes odkaz , nakoupí a odejde-doporučitel získá provizi a hotovo. Také je zde riziko , že klient může přijít napřímo-tedy bez odkazu doporučitele.

Program děláme přímo na míru našemu produktu a budeme ho samozřejmě neustále zlepšovat a aktualizovat.


Bonusy jsou vypláceny s přidanou hodnotou s DPH ?

Bohužel toto nelze , DPH je částka , která se odevzdává státu , v této částce není zisk firmy , veškeré odměny jsou samozřejmě vypláceny s částek bez DPH. Vše je dobře vysvětleno právě ve smluvních podmínkách zde.

Příklad výpočtu odměn naleznete zde.


Jak je to z webináři,kdy se budou pořádat a co se na nich bude probírat , musím je absolvovat ?

Na webinářích vám budeme ukazovat možná zlepšení , jak se můžete prosadit , rady a novinky v systému  a samozřejmě vám odpovídat na vaše dotazy. Webináře nebudou dlouhé a zúčastnění není samozřejmě povinné.

Na webináře budete upozorněny v emailu – když přijdete budeme velice rádi.


 Co , když nebudu vědět nějaký postup , nebo budu potřebovat radu ?

K tomuto máme HOT-LINKU +420 724/313 069  ,která je dostupná 12 – hodin a to od 08:00 hodin až do 20:00 hodin a to denně a to právě k těmto účelům. Zavolat můžete zkusit i po 20:00 hodině není v tom žádný problém

Kam můžu psát emaily ohledně nějaké pomoci ,nebo radou ,když volat nepotřebuji na vyřešení nepospíchám ?

Emaily můžete psát na info@modul-leg.cz . Vždy jste pro nás prioritou a budeme vám na emaily také odpovídat okamžitě to bude možné.


Píšete, abychom posílaly klienty na vaše předváděcí akce, musím tam být s nimi?

Samozřejmě , že nemusíte , jen víme , že spousty klientů se rozhoduje pro stavbu domu svépomocí až právě  na základě návštěv a shlédnutí našeho stavebnicového systému  MOdul-LEG® na těchto pořádaných předváděcích akcích , což je velmi důležité pro vás. Proto také  píšeme – Využijte  i  naši  V.I.P. možnost – pozvěte své klienty na naše Předváděcí akce…a mnoho dalšího. Víme , že právě tam ve většině případů udělají to zásadní rozhodnutí Klienti zde vidí ,že opravdu je systém tak jednoduchý jak ho popisujeme a tedy již ze stavby svépomocí nemají žádné obavy.


Jak si přidám klienta do své administrace ?

Ve své administraci (po přihlášení) máte kolonku : Přidat/Upravit klienta. Ta slouží pro přidání klienta, kterého znáte a díky tomu si klienta můžete s vámi rovnou tedy spárovat. Také slouží k úpravě vašeho stávajícího klienta.(tato funkce ještě není k dispozici. V případě, že chcete klienta upravit napište nám na email : info@modul-leg.cz .

Napište tedy jméno popř. příjmení a email vašeho nového klienta, zaškrtněte Dostávat kopie emailů (budou vám chodit kopie emailů s komunikace mezi námi a klientem a vy budete vědět, v jaké fázi se v jednání s vaším klientem nacházíme) a odešlete. To je vše. Máte přidaného klienta a jakmile nám napíše email budete tedy dostávat i kopii emailové korespondence mezi námi a klientem. Tímto si můžete dopsat klientů kolik je třeba.

 –


Podmínky k našemu programu “doporučuj a vydělávej” nalezneš  také zde :Smluvní podmínky Afiliate programu Doporuč a Vydělávej – Modul-LEG s.r.o.


Záznam z našeho  webináře z 10.02.2017


Jedinečný program Doporuč a vydělávej


Affiliate Video – Manuál


Chcete více info, máme vám zavolat? Popř.volejte denně od 8:00-20:00 hod +420 724 313 069