Otázky a odpovědi k programu

Kolik budou tak  průměrné výdělky doporučitele , mylíte ,že v tomto vašem programu můžu být úspěšný ?

Při průzkumu , který jsme před spuštěním programu dělaly se ukázalo , že průměrný výdělek za rok aktivního doporučitele bude cca  380 000- 860 000,-Kč ,což je pro to , aby jste program vyzkoušely dobrá odměna. V programu samozřejmě musíte být aktivní , vymýšlet různé strategie atd… Vše máte v rukou pouze vy. Samozřejmě je to jen odhad na úkor průzkumu , čas vše ukáže. Je jednoznačné , že nejvíce záleží na vás ,jak budete aktivní , jak budete využívat a jaké strategie , jestli zacílíte i do PPC reklamy  atd.

Je potřeba si uvědomit , že systém stavby svépomocí tímto naším jedinečným způsobem je v podstatě nový, a výjimečný , nebo-li alespoň tím stylem , že do teď nebyly používány žádné reklamní nástroje. V tom bych jako doporučitel viděl obrovskou výhodu. Další výhodou je výše provize. Jsou poměrně vysoké a je možno za její část vyzkoušet různé reklamní tahy a strategie.


Když klient přijde na vaše stránky z mého odkazu a odejde , co ho nutí přijít opět zpět přes odkaz ?

Zpět přes váš odkaz již klient nemusí. Je to dělané tak, že v prohlížeči s vaším odkazem vašemu klientovy , který přijde právě z vašeho odkazu , zůstane tzv tracker kod. Tento kod po celou dobu vyčkává , než se zákazník na stránky vrátí a provede nějakou akci na webu. Jakmile tuto akci provede a je jedno kdy,dojde tak k poslání automatického emailu do databáze , kde se doporučitel s klientem poté párují. Teď již tedy máme email vašeho klienta a dojde ke spárování tedy vás a vašeho klienta. Poté , když tedy píšeme klientovy email a nebo klient píše email nám , vždy dostanete kopii emailu a máte tak dokonalý přehled jak a o čem s klientem jednáme. Tuto možnost další affiliate programy nenabízí , což si myslíme, že je velká škoda. My jsem tuto službu pro vás chtěli udělat a udělali a to hlavně z důvodu toho , že klient než se rozhodne si postavit domeček svépomocí , tak před tím provádí nejdříve tzv.sondování , ptá se , píše  co  a jak atd.. . A tento proces trvá někdy i  pře 1/2 roku. No a vy byjste neměli  přes 1/2 roku žádnou odezvu , říkaly by jste si ,  asi jim ten program nefunguje a ztratilo by pro vás smysl v programu i nadále  setrvávat , ztrácet s ním čas , což by byla samozřejmě pro vás i pro nás velká škoda.


Co ,když klient si slevu neuloží-tedy nenapíše email  a tím pádem nedojde ke spárování ?

Ano i toto se bohužel bude stávat a s tím mi bohužel nejsme v tuto chvíly schopni nic udělat. Nejsme schopni klienta přinutit a to žádným způsobem , aby nám poskytl email. (nicméně na tomto pracujeme a doufáme , že nalezneme východisko.)

Klasické běžné affiliate programy se uplatňují spíše v klasických e-shopech , kdy člověk přijde přes odkaz , nakoupí a odejde-doporučitel získá provizi a hotovo. Také je zde riziko , že klient může přijít napřímo-tedy bez odkazu doporučitele

Další riziko , které zde je, když klient bude komunikovat z jiného emailu. V tomto případě opět ke spárování nedojde (nicméně na tomto pracujeme a doufáme , že nalezneme východisko.)

Program děláme přímo na míru našemu produktu a budeme ho samozřejmě neustále zlepšovat a aktualizovat.


Jaké jsou nebo budou roční bonusy , nikde je nevidím uvedené ?

Roční bonusy budou formou peněz a budou takové to:

  • První největší aktivní doporučitel , který získal za rok nejvíce klientů (né odměn) , kteří s námi domeček postavily dostane bonus ve výši 0,5% jeho ročních odměn. Tyto odměny budou vypláceny vždy cca 14-dní před vánocemi.
  • Druhý aktivní doporučitel , který získal jako druhý nejvíce klientů (ne odměn) , kteří s námi domeček postavily dostane bonus ve výši 0,3% jeho ročních odměn. Tyto odměny budou vypláceny vždy cca 14-dní před vánocemi.
  • Třetí aktivní doporučitel , který získal jako druhý nejvíce klientů (ne odměn) , kteří s námi domeček postavily dostane bonus ve výši 0,3% jeho ročních odměn. Tyto odměny budou vypláceny vždy cca 14-dní před vánocemi

Píšete , že nemusím vystavovat faktury za provize ,jak to je?

Ano , fakturu za odměnu vypisovat nemusíte , v tomto případě je však nutné si uvědomit to , že vypláceno bude o 6% z odměn méně – je to poplatek za vyšší odevzdání ročního přiznání  naší firmy.

Provize za domy a roční bonusy jsou vypláceny s DPH?

Bohužel toto nelze , DPH je částka , která se odevzdává státu , v této částce není zisk firmy , veškeré odměny jsou samozřejmě vypláceny s částek bez DPH.


Jak je to z webináři,kdy se budou pořádat a co se na nich bude probírat , musím je absolvovat ?

Na webinářích vám budeme ukazovat možná zlepšení , jak se můžete prosadit , rady a novinky v systému  a samozřejmě vám odpovídat na vaše dotazy. Webináře nebudou dlouhé a zúčastnění není samozřejmě povinné.

Na webináře budete upozorněny v emailu – když přijdete budeme velice rádi.


 Co , když nebudu vědět nějaký postup , nebo budu potřebovat radu ?

K tomuto máme HOT-LINKU +420 724/313 069  ,která je dostupná 12 – hodin a to od 08:00 hodin až do 20:00 hodin a to denně a to právě k těmto účelům. Zavolat můžete zkusit i po 20:00 hodině není v tom žádný problém

Kam můžu psát emaily ohledně nějaké pomoci ,nebo radou ,když volat nepotřebuji na vyřešení nepospíchám ?

Emaily můžete psát na info@email . Vždy jste pro nás prioritou a budeme vám na emaily také odpovídat okamžitě to bude možné.


Píšete, abychom posílaly klienty na vaše předváděcí akce, musím tam být s nimi?

Samozřejmě , že nemusíte , jen víme , že spousty klientů se rozhoduje pro stavbu domu svépomocí až právě  na základě návštěv a shlédnutí našeho stavebnicového systému  MOdul-LEG® na těchto pořádaných předváděcích akcích , což je velmi důležité pro vás. Proto také  píšeme – Využijte  i  naši  V.I.P. možnost – pozvěte své klienty na naše Předváděcí akce…a mnoho dalšího. Víme , že právě tam ve většině případů udělají to zásadní rozhodnutí Klienti zde vidí ,že opravdu je systém tak jednoduchý jak ho popisujeme a tedy již ze stavby svépomocí nemají žádné obavy.


Jak si přidám klienta do své administrace ?

Ve své administraci (po přihlášení) máte kolonku : Přidat/Upravit klienta. Ta slouží pro přidání klienta, kterého znáte a díky tomu si klienta můžete s vámi rovnou tedy spárovat. Také slouží k úpravě vašeho stávajícího klienta.(tato funkce ještě není k dispozici. V případě, že chcete klienta upravit napište nám na email : info@modul-leg.cz .

 

 

 

 

 

Napište tedy jméno popř. příjmení a email vašeho nového klienta, zaškrtněte Dostávat kopie emailů (budou vám chodit kopie emailů s komunikace mezi námi a klientem a vy budete vědět, v jaké fázi se v jednání s vaším klientem nacházíme) a odešlete. To je vše. Máte přidaného klienta a jakmile nám napíše email budete tedy dostávat i kopii emailové korespondence mezi námi a klientem. Tímto si můžete dopsat klientů kolik je třeba.


Podmínky k našemu programu „doporučuj a vydělávej“ nalezneš  také zde :Smluvní podmínky Afiliate programu Doporuč a Vydělávej – Modul-LEG s.r.o.

 


Záznam z našeho  webináře z 10.02.2017


Jedinečný program Doporuč a vydělávej


Affiliate Video – Manuál


Otázky a odpovědi k programu
(100%) 1 hlasů
Chcete více info, máme vám zavolat? Popř.volejte denně od 8:00-20:00 hod +420 724 313 069
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com