Jak ušetřím stavbou Svépomocí

Vysvětlení pojmů u cen na kartě jednotlivých domů (nabídka domů)

Přinášíme vám zde nápovědu k cenám na jednotlivé kartě domu

vysvětlení pojmů


!!! DŮLEŽITÉ !!!

Jak a kolik minimálně ušetříte při stavbě domu svépomocí oproti stavbě na klíč ?

! Stavba nemusí být vůbec provedena svépomocí a přesto ušetříte velké peníze !


Nejdříve než se podíváte  jak se staví se stavebnicovým  systémem Modul-LEG® si odpovězte na otázku ?? 

 • jak a kolik minimálně ušetříte při stavbě domu svépomocí oproti stavbě na klíč ?
 • A má to vůbec cenu stavět tímto systémem svůj dům? 
 • A jak tedy na to?

V ceně Při stavbě domu svépomocí ušetřím: , kterou uvádíme u každého domu viz.obrázek  zakroužkováno  jsou veškeré tyto ceny reálné a jsou zprůměrovány ze 62 již postavených domečků investorů.

Tato cena zde uvedena je nejvyšší Maximálně možná, z této ceny si můžete ještě odečíst- (v této ceně není počítáno např.)

 • slevu za nákup materiálu k dokončení (dostanete slevu v průměru 25%-40%)
 • čím více si uděláte svépomocí tím více peněz ušetříte.

UŠETŘÍM

 

 

 

 

 

 

 

karta s cenami  všechny domy : ZDE


 

Také v ceně “Cena materiálu ke kompletnímu dokončení domu-k nastěhování, kterou uvádíme u každého domu viz.obrázek  zakroužkováno jsou také započítána veškerá řemesla k provedení kompletní stavby domu svépomocí k nastěhování ,což znamená ,že stavba nemusí být vůbec provedena svépomocí.

vzor – materiál k dokončení

vzor materiálu k dokončení domu

 

 

 

 

 

 

 

karta s cenami  všechny domy : ZDE


…..Stavba jako taková nemusí být vůbec stavěna-realizována  systémem svépomocí.

Postupně zde budeme doplňovat na čem všem se dá ušetřit.


Stavba je stavěna stejným,nebo-li obdobným způsobem,jako stavěli naši rodiče – žádná předražená firma na klíč, jen řemeslníci . Stavba tímto systémem není žádná NOVINKA


Držte se těchto pravidel, jsou jednoduchá a ušetříte tak ještě více peněz než uvádíme. Ceny za potřebný materiál k dokončení, které uvádíme jsou maximální, přes se tedy nedostanete a naopak ceny za -úsporu, kterou my uvádíme jsou minimální, tedy uspoříte více. Máme 13 Leté zkušenosti z prodejem a nákupem materiálu a 14-Leté zkušenosti ze stavbami na klíč. Víme tedy co se dá vše pro úsporu udělat.

plachta-stav_system-mala


Důležité pro ušetření peněz

(viz cena na obrázku domu – Při stavbě domu svépomocí ušetříte)


 • Složte si svůj domeček z naší stavebnice pro dospělé Modul-LEG® -složení hrubé stavby domu (nebojte se je to jednoduché a náš koordinátor je vždy na vaší stavbě k dispozici)
(Úspora :ušetříte na montáži modulů 1050,-Kč/m2 –  na 75m2 domu cca 162 000,-Kč  oproti stavbě domu na klíč) 

 • Nakupujte si sami veškerý materiálů k dokončení domu (výpis těchto materiálů  potřebného k dokončení domu-k nastěhování od nás dostanete ZDARMA-rozešlete je do stavebnin a nejlevnější nabídka vyhrává)
(Úspora :ušetříte na nákupu  materiálů až 40% nákladů -na 75m2 domě cca 220 000,-Kč oproti stavební firmě  na klíč) 

 • Na veškeré práce oslovte klasické řemeslníky-!!! V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ STAVEBNÍ FIRMU NA KLÍČ!!!
(Úspora :ušetříte na řemeslnících oproti stavební firmě na klíč cca 35%-40% nákladů -na 75m2 domě cca 202 000,-Kč, oproti stavební firmě  na klíč) 

 • Vezměte si na vaší stavbu Stavební dozor -je pro vás důležitý – Vždy vám pohlídá kvalitu práce řemeslníků v době kdy nejste na stavbě přítomen (práce atd…)
(Úspora : je pravda,že stavební dozor musíte zaplatit, ale věřte nám,když vám říkáme, že dozor vám peníze vydělá. Byť jen formou, že se práce nebudou kazit a předělávat, budou se provádět v patřičné kvalitě a tím  máte peníze také ušetřené, nehledě na to, že ke stavbě svépomocí stavební dozor dle zákonů ČR  potřebujete

 • Vytápění – v našich nízkoenergetických domech není nutné utrácet žádné vstupní náklady na drahé vytápění. V našich domech vám stačí jako u každé nízkoenergetické stavby přímotopy. V každém případě pro úsporu financí a práce vám doporučujeme jako hlavní zdroj vytápění elektrické podlahové vytápění od českého výrobce V-systém (www.vsystem.cz).
 • Můžeme vám dohodnout ztv. Šéfmontáž zdarma, kdy jako na vaší stavbě na vás dohlíží náš koordinátor,tak při instalaci podlahového vytápění na vás dohlíží Šéf-montér společnosti V-systém. Montáž samotného elektrického vytápění je jednoduchá a zvládne jí udělat každý.
 • Vstupní náklad na celé kompletní vytápění u domu např 75m2 je kolem 35 000,-Kč, bez termostatů (termostaty od firmy V-system nekupujte, poradíme vám jaké a kde koupit).
 • Nepotřebujete žádná řemesla (beton na podlahy, který vám elektrické podlahové vytápění tzv.zakryje vám stejně tak jako tak dělají betonáři.
 • Zapojení do termostatů vám udělá elektrikář, při zapojení celého domu.
(Úspora :  1/není potřeba kotel = min. -48 000,-Kč vč. práce  ; 2/Montáž podlahového vytápění zvládnete zcela sám,je to opravdu velice jednoduché (Kvůli šéf-montáži – dohlížejícího pracovníka firmy V-systém) tedy nulové náklady na práci – nepotřebujete profesionála-topenáře. Ceny za jiné zdroje vytápění = Rozvody radiátorů vč.materiálu =min. 38 000,-Kč ; rozvod teplovodního vytápění vč. materiálu= min. 54000,-Kč)
Celková úspora = sumarizace : kotel 48 000,-Kč + rozvod teplovodního vytápění 54 0000,-Kč  = 102 000,-Kč – 35 000,-Kč  kompletní materiál vč.práce za elektrické podlahové vytápění  =Úspora  67000,-Kč (dům 75m2)

Podívejte se na video ukázku montáže elektrického podlahového vytápění ZDE.

V Záložce technologie naleznete také detaily složení podlahového vytápění včetně stavební příručky.


 • Střešní krytina – i nato si můžete ,ale raději za asistence pokrývače troufnout či pomoci , Doporučujeme střešní krytinu a to opět od Českého výrobce a prodejce střešních systémů Evromat (www.evromat.cz)
(Úspora : Střešní krytina je hodně kvalitní,levnější než konkurenční firmy (cca o 30%) a plechy se vyrábějí až do délky 7 metrů, což pro vás opět znamená rychlejší pokládku, ušetřený čas a to i čas řemeslníků. K střešní krytině dostanete také kladečský plán.)


Výpis materiálu a řemesel ke kpl.dokončení domu i s cenami (maloobchodníma,tedy bez slev) od nás dostanete ZDARMA. Rozešlete do stavebnin a nejnižší nabídka vyhrává. Tyto slevy nejsou v “Cena materiálu ke kompletnímu dokončení domu-k nastěhování” zohledněny, což znamená, že ušetření o to bude větší. Stejně tak ušetření bude ještě větší o to co jste si schopni sami udělat svépomocí.

 !!!   A víte co?? Zde jsme rozebírali jenom ušetření na domě, který má obytnou plochu 75m2 ,což je malý domeček !!!Cenová nabídka vč. soupisu materiálu k dokončení a finanční vyjádření řemesel potřebné k dokončení domu

je součástí dodávky a od nás ho dostáváte zcela ZDARMA

 !!Tento soupis materiálu je pouze ukázkový !!


Ukázka cenové nabídky vč.výpisu materiálů a řemesel s finanční úsporou

 aktualizace cen k 09.05.2017


V ceně materiálu ke kompletnímu dokončení domu(k nastěhování), kterou uvádíme u každého domu jsou také započítána veškerá řemesla k provedení kompletní stavby domu svépomocí k nastěhování ,což znamená, že stavba nemusí být vůbec provedena svépomocí.


Chcete více info, máme vám zavolat? Popř.volejte denně od 8:00-20:00 hod +420 724 313 069