…….KAUZA JEDNOHO DOMU

ABSOLUT 2 ABSOLUT ABSOLUT3 ABSOLUT4

Investor stavby svépomocí :

MARTIN ERDT

256 01 BENEŠOV

parcela : BENEŠOV U PRAHY, PARC.Č. 4148/17

 

  • Výstavba – průběh -příprava = 5*
  • Alkohol a pití = 1*
  • Diskutujících pracovníků na stavbě = 1* (pouze dva celodenně pracující)

1-3 dny výstavby – Přítomni na stavbě: 4-7 lidí (podle času)

TDI INVESTORA –nebyl

4-7 den – Přítomni 2-lidé

TDI INVESTORA –nebyl

7-9 den – Přítomen většinou jen investor

TDI INVESTORA –nebyl

10-11 den – přítomni 3 lidé

TDI IVESTORA –byl (vše prošel a vše prý je v pořádku)

12 den Přítomni 2 lidé -odjezd koordinátora za stavby na jiný dům 

TDI IVESTORA –byl (na přání investora, kterému se nezdáli železné prvky

12 den –  domluveno s investorem a TDI možnost dostavby 1.Patra. ( po opravách železných prvků) za přítomnosti TDI  již bez koordinátora stavby Modul-LEG®

Myslím, že každý usoudí, že za těchto podmínek, počty lidí, počty lidí znalých řemesel se takto velký dům postavit prostě nedá… a také to tak dopadlo…….

 


 

Dodavatel stavebnice domu svépomocí :

Modul-LEG s.r.o.

Kfely 6

36301 Ostrov

p. Martin Maleňák 724/313069

KAUZA JEDNOHO DOMU

Začalo to vztahu kamarádském, kdy od samého začátku byly tikačky, už teď vím, že to opět byl začátek špatný……. Martin Maleňák – vedoucí divize MODUL-LEG® a koordinátor této stavby rodinného domu Absoluth.


Dobrý den

vážení přátele, příznivci našeho stavebnicového systému Modul-LEG®, ale i vy kteří se na stavbu domu svépomocí chystáte, přemýšlíte o ní a prostě zde vítáme všechny…

Zde vám přineseme trochu jiný příběh ze stavby domu svépomocí jednoho investora a jednoho domu …….. Tento příběh je z naší strany neobvyklí, ale i takový se může stát. A o i přesto, že jste pouhý dodavatel stavebnicového systému, za vše můžete vy……

Když jsme poprvé potkali investora, byl to milý mladý muž, který měl zřejmě až moc velký sen. Postavit si zcela sám rodinný dům z ABSOLUT z našeho katalogu domů. Stále jezdil na naše předváděcí akce, kdy sledoval dění na stavbě, tak aby byl i on připravený na tu svou vysněnou. Po té se však něco zvrtlo, již i já vím co. Začalo tikání a dostal jsem se do stavu rádce. A to ze vším všudy…jak má co přesně být, technologie od sdk kcí po kuchyňskou linku atd. Ano jsem člověk znalí, ale také né všeho. Mám za sebou již 25 let ve stavebnictví a mohu tedy vyprávět. Vždy jsem byl a jsem člověk zásadoví. Z nikým si netikej a chovej se profesionálně. Zde to jaksi nevyšlo. A tak nakonec firma doplácí nepravdivými recenzemi, který podporuje Youtuber, který má velké znalosti v oboru, nicméně špatné informace a to od již dnes našeho soka investora Martina Erdta.

V této kauze se snaží investor na naši firmu svézt cokoliv. Ať už po dodané vruty, po křivou základovou desku. Vyteklou vodu na pozemku, nebo to že jsem křivdil jeho kamarádům na stavbě, kteří si ze stavby udělali diskuzní kroužek. Ostatně i sám investor byl poté zklamán, když za 3 dny stavby mu kamarád řekl 12000 Kč nebo kamarád subdodavatel svářeč, který zde vše způsobil a za 3 dny práci si řekl 60 000,-Kč.

Zkrátka, když nevyjde tato reklamace, kde dodáme spousty podkladů, že to tak nebylo  a  že to tak není, jde se zase po něčem jiném.

Každý je zde soudcem, tak se nechme překvapit jak se situace bude dál vyvíjet……. Budu se snažit tento blog plnit dalšími informacemi a důkazy. Poté tento blog bude sloužit i zároveň spolu s dalšími důkazními materiály pro našeho advokáta popř. soudní jednání.

S pozdravem : Martin Maleňák  Tým Modul-LEG®


KAUZA ERDT A ŠIMEK – Důkazy – statika – pochybení na čí straně ?

  1. STATICKÁ ZPRÁVA –  SV-Erdt
  2. ROZPOČET DLE SKUTEČNOSTI p.Erth dle skutečnosti
  3. SMLUVNÍ PODMÍNKY NAŠÍ SPOLEČNOSTI a zde SMLUVNÍ PODMÍNKY zaslané p. Erdtovi (do dnešního dne nepodepsal) …asi věděl proč.
  4. FOTOGRAFIE ZE STAVBY ZDE
  5. PROJEKT PDF :  PO LISTU : 0 1 2 3 4 zaklady

Upozorňujeme, jako vždy každého investroa, který má zájem o stavbu domu svépomocí, že na stavbě nedohlížíme nad žádnými jinými subdodavateli stavby (svářeči, a jinými osobami.) NEJSME STAVEBÍ DOZOR VAŠÍ STAVBY. Od toho tam dle zákona ,musí být autorizovaný stavební dozor. Na této stavbě se prostřídali za cca 12-20 dní 4 TDI……A to ještě od začátku první 7-9 dní tam žádný nebyl.


 

          Jak a proč to vše začalo zde !! DŮKAZY ŠPATNĚ OBJEDNANÉ ŽELEZA OD INVESTORA !! zde, aneb to byl začátek pekla……

 

Do dnešního dne na výzvu našeho advokáta neodpověděl………………

NEŽ SE ZAČNETE V SOBĚ TÁZAT KDO ZA CO MŮŽE, TAK VÁM JEŠTĚ JEDNOU PŘIPOMÍNÁME, ŽE STAVBY JSOU SVÉPOMOCNÉ, TEDY VŠE CO SE NA STAVBĚ DĚJE JE NA ÚKOR STAVEBNÍKA A DOZORA. NÁŠ KOORDINÁTOR DOHLÍŽÍ NA SPRÁVNÉ UMÍSTĚNÍ PRVKŮ A NA CELKOVÝ PRŮBĚH VÝSTAVBY ZE STAVEBNICOVÝM SYSTÉMEM Modul-LEG®. NEMÁ NIC SPOLEČNÉHO S VAŠIMI SUBDODAVATELI NA STAVBĚ .

NA VEŠKERÉ TYTO VĚCI JE A MUSÍ BÝT DLE ZÁKONA PŘÍTOMEN VÁŠ STAVEBNÍ DOZOR, KTERÝ SI ZA STAVBU NESE PLNOU ZODPOVĚDNOST A JE POJIŠTĚN NA TAKOVÉTO NÁHLÉ SITUACE, POPŘÍPADĚ NÁHRADU DÍLA, FINANCÍ, KOMPENZACÍ.

 

Chcete více info, máme vám zavolat? Popř.volejte denně od 8:00-20:00 hod +420 724 313 069