Ke stažení

Zde naleznete veškeré  potřebné dokumenty k stavebnicovému systému Modul-LEG® ke stažení


Smlouvy a dokumentace potřebné k dodávce stavebnice domu Modul-LEG®Příprava stavby- rozmístění modulů po příjezdu kamionu:(prosím o respektování těchto pokynů)


Osvědčení o ochranné známce Modul-LEG® 


Vzorník Xyladekor  pro nátěr viditelných prvků stavby , krovu ,palubky ,zábradlí atd…  

!! Pro objednávku na lazuru vyplňte prosím formulář !!

!!! Objednávka lazury je nutná pouze pro typ střešní kce  : Krov; Vazníková kce  s přesahem krovu (viz obrázek) s tím, že na krovu jsou natřen a dodán i palubkový podhled, na vazníkovou kci s přesahem krovu je natřen jen viditelná část krovu přesahující přes střechu. Pro vazníky klasického typu není součástí dodávky palubkový podhled a nejsou zde ani viditelné části. !!! Pro vazníky klasického typu tedy lazuru neobjednávejte !!! 

 

 

 

 

 

 

 

 

více informací o barvách Xyladecor naleznete ZDE 


 

Mapa sněhových oblastí :

Ceny vazníkových konstrukcí jsou vždy dopočítány +10% dle sněhových oblastí. V cenové nabídce je vždy oceněn vazník s průměrným zatížením č.3

 

 

 

 

 

 

Podrobnou mapu se zadáním města, nebo souřadnic naleznete ZDE 

 


Ke stavebnici krovu si zde vyberte viditelné konce krovu na váš dům. Spolu s výběrem konců krovu je třeba také napsat do objednávky výběr vámi požadované lazury Xyladecor.

!!! Objednávka konce viditelných prvků krovu je nutná pouze pro typ střešní kce  : Krov; Vazníková kce  s přesahem krovu (viz obrázek) s tím, že součástí krovu je  i palubkový podhled, na vazníkovou kci s přesahem krovu není součástí dodávky palubkový podhled. Pro vazníky klasického typu také není součástí dodávky palubkový podhled a nejsou zde ani viditelné části.

!!! Pro vazníky klasického typu tedy viditelné konce prvků neobjednávejte !!! 

 

 

 

 

 

 

 


 

Objednávka na lazuru a viditelné konce krovů zde:

 

    Vyplňte odpověď malými písmeny včetně diakritiky:


     

    Chcete více info, máme vám zavolat? Popř.volejte denně od 8:00-20:00 hod +420 724 313 069