Chatky -Haly-Garáže stavebnice


Cenová nabídka na chaty,garáže,haly je opravdu velice výhodná a svou cenou se liší až o – 15 až 30% oproti ceně (dle akce)Nízkoenergetického domu Modul-LEG®.*


Přinášíme vám video ze stavby-do stavby chatky z našeho stavebnicového systému Modul-LEG®, které nám zaslal sám investor této chatky. Jak sám tvrdí stavebnicový systém Modul-LEG® je jednoduchý a rychlý a doporučuje ho jako vysoce vhodný i pro stavby typu chata.

Pro představě o ceně, cena této chatky ze stavebnicového systému Modul-LEG®, včetně celé podlahy byla 42000,-Kč. Rozměr chaty je 3m x 4,5 m

…….Nechte si tedy i vy udělat cenovou nabídku na chatu, haly a jiné podobné stavby a zjistíte jak je systém finančně velice výhodný pro tyto stavby.

Zadat cenovou nabídku můžete v záložce Kalkulace-Ceník (individuální cenová nabídka) a nebo zde odkaz. Získáte tak Garantovanou cenovou nabídku.

Nabídku našich Typizovaných GARÁŽÍ naleznete v záložce Nabídka domů – použitím filtru viz obrázek.

filtr

 Konstrukční systém Modul-LEG® na chaty a UED domy vyrábíme ve variantách :
 • Úsporně-energetický dům (síla obvodové stěny 250 mm, moduly 150 mm – výplň polystyrenem) – R=6,1795, U=0,161  (Doporučujeme pro Chaty apod..) Obvodové moduly jsou řešeny stejně jako vnitřní, tedy lamino bílé, nebo MDF 10mm

Složení stěn na chaty,garáže, haly a podobné objekty typu standard je v našem systému v technologii UED -úsporně energetický dům….více info viz záložka technologie nebo zde.


Rozdíl v dodávce UED domů a NED domů Modul-LEG®

 • Úsporně energetický dům je základní variantou domu. Při výstavbě tohoto domu je použita jako vnitřní izolace modulů polystyrenové desky o tloušťkách 70mm+30mm+30mm. Celková tloušťka stěny této varianty domu je pouhých 250 mm.
 • Stěny jsou v systému  UED technologií – Difuzně uzavřená(výplň modulů = polystyrenem 7cm+2+2=110mm). Obvodové moduly jsou ve stejném provedení jako příčkové, tedy Lamino popř,MDF.
 • Podlaha patrového UED domu, nebo Chaty NEOBSAHUJE nášlapnou tlumící vrstvu HOFATEX.
 • Ostatní dodávka je naprosto totožná jako je dodávka na domy NED – obsah dodávky materiálů na vaši stavbu naleznete v záložce O systému – obsah dodávky a nebo zde odkaz.

Zde na obrázcích zeleně zakroužkováno- také vidíte co vše je obsahem dodávky pro vaší stavbu chaty,haly,garáže svépomocí :

Podlahy rošt chaty

Podlaha na chaty- rošt

detail pricka finale+popis   strecha finale+popis

 

Složení podlah patra – UED

detail podlaha finale+popis

detail-ned-finalepopis-novy

Složení podlah patro UED a Chaty

Složení podlah patra – UED

 

 

 

 

 

 

 

 


Dřevěné rošty usazujeme např. na betonové patky ze ztraceného bednění a to v délkách po 2 metrech. Není součástí dodávky


 • Úsporně energetický dům je základní variantou domu, kterou nabízí 80% českých firem na stavbu Domů v systému Nízkoenergetických domů. Při výstavbě tohoto domu v technologii UED  je použita jako vnitřní izolace modulů polystyrenové desky o tloušťkách 70mm+20mm+20mm = 110mm). Celková tloušťka stěny této varianty domu je  250 mm.

 


Pro vaši představu zde vzor cenové nabídky včetně obsahu materiálů dodávaných na stavbu svépomocí na chatu o velikosti 8m x 4m -pultová střecha včetně slevy -30% (platí na Garáže do odvolání)


 

web chata ukázkový rozpočet 

 


Chaty s podlahovým roštem , nebo základovou deskou Modul-LEG®


modulheim

 


Zde naleznete cenovou nabídka na tuto krásnou chatu včetně kompletní ceny materiálů k dokončení (nastěhování)

Cenová nabídka vč.soupisu materiálů a finanční úspory na domě svépomocí


Cenovou nabídku na chatu si můžete objednat vyplněním formuláře


  Jestliže si nebudete vědět rady vyplněním a nebo se vám nechce formulář vyplňovat je důležité, aby vaše skice,projekt,malůvka obsahoval veškeré výměry viz.koty na obrázku popř. zavolejte na naši HOT-LINKU +420 724/313 069 p.Maleňák nebo napište na info@modul-leg.cz

  Vyplňte odpověď malými písmeny včetně diakritiky:

  Nápověda pro vyplnění výměr formuláře zde :

  TYPY STŘECH indiv plán

  Chcete více info, máme vám zavolat? Popř.volejte denně od 8:00-20:00 hod +420 724 313 069