Chatky -Haly-Garáže stavebnice
Chatky -Haly-Garáže stavebnice
(52.5%) 8 hlasů


Cenová nabídka na chaty,garáže,haly je opravdu velice výhodná a svou cenou se liší až o – 15 až 30% oproti ceně (dle akce)Nízkoenergetického domu Modul-LEG®.*


Přinášíme vám video ze stavby-do stavby chatky z našeho stavebnicového systému Modul-LEG®, které nám zaslal sám investor této chatky. Jak sám tvrdí stavebnicový systém Modul-LEG® je jednoduchý a rychlý a doporučuje ho jako vysoce vhodný i pro stavby typu chata.

Pro představě o ceně, cena této chatky ze stavebnicového systému Modul-LEG®, včetně celé podlahy byla 42000,-Kč. Rozměr chaty je 3m x 4,5 m

…….Nechte si tedy i vy udělat cenovou nabídku na chatu, haly a jiné podobné stavby a zjistíte jak je systém finančně velice výhodný pro tyto stavby.

Zadat cenovou nabídku můžete v záložce Kalkulace-Ceník (individuální cenová nabídka) a nebo zde odkaz. Získáte tak Garantovanou cenovou nabídku.

Nabídku našich Typizovaných GARÁŽÍ naleznete v záložce Nabídka domů – použitím filtru název Garáže a nebo zde odkaz.Konstrukční systém Modul-LEG® vyrábíme ve variantách :
  • Úsporně-energetický dům (síla obvodové stěny 250 mm, moduly 150 mm – výplň polystyrenem) – R=6,1795, U=0,161  (Doporučujeme pro Chaty apod..) Obvodové moduly jsou řešeny stejně jako vnitřní, tedy lamino bílé, nebo MDF 10mm
  • Nízko-energetický dům (síla obvodové stěny 280 mm, moduly 150 mm   –výplň Climatizerem plus) – R=6,7265, U=0,1486
  • Nízko-energetický dům (síla obvodové stěny 430 mm, moduly 300 mm   –výplň Climatizerem plus) – R=10,4345, U=0,0958
  • Energeticky pasivní dům (síla obvodové stěny 580 mm, moduly 450 mm –výplň Climatizerem plus) – R=14,2265, U=0,0702

Složení stěn na chaty,garáže, haly a podobné objekty typu standard je v našem systému v technologii UED -úsporně energetický dům….více info viz záložka technologie nebo zde.


Rozdíl v dodávce UED domů a NED domů Modul-LEG®

  • Úsporně energetický dům je základní variantou domu. Při výstavbě tohoto domu je použita jako vnitřní izolace modulů polystyrenové desky o tloušťkách 70mm+30mm+30mm. Celková tloušťka stěny této varianty domu je pouhých 250 mm.
  • Stěny jsou v systému  UED technologií – Difuzně uzavřená. Obvodové moduly jsou ve stejném provedení jako příčkové, tedy Lamino popř,MDF
  • Ostatní dodávka je naprosto totožná jako je dodávka na domy NED – obsah dodávky materiálů na vaši stavbu naleznete v záložce O systému – obsah dodávky a nebo zde odkaz.

Zde na obrázcích zeleně zakroužkováno- také vidíte co vše je obsahem dodávky pro vaší stavbu chaty,haly,garáže svépomocí :

Podlahy rošt chatydetail pricka finale+popis

strecha finale+popis

 

 

 

 

 

 

 

 


Dřevěné rošty usazujeme např. na betonové patky ze ztraceného bednění a to v délkách po 2 metrech. Není součástí dodávky


  • Úsporně energetický dům je základní variantou domu, kterou nabízí 80% českých firem na stavbu Domů v systému Nízkoenergetických domů. Při výstavbě tohoto domu v technologii UED  je použita jako vnitřní izolace modulů polystyrenové desky o tloušťkách 70mm+30mm+30mm. Celková tloušťka stěny této varianty domu je pouhých 250 mm.
  • Nízko energetický dům- představuje druhou variantu domu. Jako vnitřní izolace je použita foukaná izolace Climatizer Plus, aplikovaná v množství 50kg/m3. Climatizer Plus je velice efektivní a účinnou izolací vyznačující se skvělými vlastnostmi. Více informací o této foukané izolaci naleznete na stránkách výrobce společnosti Ciur a. s. www.climatizer.cz. Celková tloušťka stěny této varianty domu je pouhých 280 mm. Díky konstrukci stěny získáváte dům se skvělými vlastnostmi v oblasti energetičnosti, nesrovnatelné např. s cihlovou zdí, jinými betonovými konstrukcemi či dokonce oproti jiným systémům dřevostaveb. Kompletní složení stěn ÚED a NED domů včetně detailnějších informací naleznete v tabulce pod tímto textem.
  • Pasivní dům představuje poslední variantu našich domu. Jako vnitřní izolace je použita foukaná izolace Climatizer Plus, aplikovaná v množství 60kg/m3. Moduly jsou na stavbu Pasivního domu použity v šířce 300 mm a nebo 450 mm dle požadavku zákazníka – projektanta. Celková tloušťka stěny této varianty domu je při použití modulů 300 mm – 430 mm a při použití modulů o síle 450 mm  je celková tloušťka hotové konstrukce 580 mm. Díky konstrukci této stěny získáváte dům s extrémně nízkými náklady.Je však zapotřebí si uvědomit, vysoké vstupní náklady a jejich velice dlouhodobou  návratnost. Kompletní složení stěn ÚED, NED a PAS domů včetně detailnějších informací naleznete zde v našich detailech a tabulkách.

Pro vaši představu zde vzor cenové nabídky včetně obsahu materiálů dodávaných na stavbu svépomocí na chatu o velikosti 8m x 4m -pultová střecha


Cenová nabídka na chaty,garáže,haly se slevou -35%


*Akce se slevou chat,garáží,hal a podobných objektů v režimu UED je platná do odvolání

 


Chaty s podlahovým roštem , nebo základovou deskou Modul-LEG®


modulheim


Zde naleznete cenovou nabídka na tuto krásnou chatu včetně kompletní ceny materiálů k dokončení (nastěhování)

Cenová nabídka vč.soupisu materiálů a finanční úspory na domě svépomocí


Cenovou nabídku na chatu si můžete objednat vyplněním formuláře


Jestliže si nebudete vědět rady vyplněním a nebo se vám nechce formulář vyplňovat je důležité, aby vaše skice,projekt,malůvka obsahoval veškeré výměry viz.koty na obrázku popř. zavolejte na naši HOT-LINKU +420 724/313 069 p.Maleňák nebo napište na info@modul-leg.cz

INDIV OBRÁZEK CELÝ

Chcete více info, máme vám zavolat? Popř.volejte denně od 8:00-20:00 hod +420 724 313 069
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com