O nás

.

 

Modul-LEG® s. r. o. se specializuje na projektování, výrobu a realizaci staveb na bázi dřeva (dřevostaveb).

V oblasti rodinných domů , bytových domů a obytných staveb se soustřeďujeme na nízko energetický a pasivní standard objektů což nám stavebnicový systém dřevostaveb Modul-LEG® plně umožňuje svou konstrukcí a hlavně použitými přírodními materiály.

Nízkoenergetické domy (NED) a energeticky pasivní domy (EPD) jsou významným vývojovým stupněm k úspoře energie na vytápění a ochraně životního prostředí.

Vyrábíme a dodáváme stavebnicový systém dřevostaveb Modul-LEG®, díky kterému je stavba Vašeho domu naprostou hračkou. Svůj dům snů si můžete postavit sami díky, přiložené dokumentaci. Se systémem Modul-LEG® je doba stavby při účasti 4 lidí přibližně 6 hodin (v případě přízemního domu cca 80m2).

Stavebnicový systém dřevostaveb prošel značným vývojem a postupným zdokonalováním jak výrobních tak i montážních postupů. V současné době je systém nastaven do té míry, kdy i průměrně manuálně zdatný člověk zvládne stavbu svého domu bez asistence profesních odborníků pouze za pomoci několika členů rodiny. Na výstavbě se tak může podílet doslova celá rodina.

V lednu roku 2013 získala společnost Modul-LEG s. r. o. ochrannou známku na svůj stavebnicový systém dřevostaveb a s tímto krokem postoupila směrem ke zdokonalování systému a spokojenosti našich zákazníků. Náš tým projektantů a vývojářů neustále pracuje na zdokonalení systému směrem ke konkurence schopnosti jak na poli výstavby tak v oblasti dřevostaveb jako takových. Dřevostavby realizované naším stavebnicovým systémem mají vynikající tepelně izolační vlastnosti při dodržení tloušťky obvodového (modulového) zdiva 280 mm, což je ve srovnání se zdícím systémem síla zdi bezkonkurenční.

Zdokonalujeme náš stavebnicový systém tak, aby výstavba byla ještě jednodušší a snažíme se snižovat náklady na výstavbu. Již dnes je náš stavebnicový systém cenově nejdostupnější a nejrychlejší způsob výstavby rodinných domů svépomocí.


Společnost Modul-LEG s. r. o. postoupila do krajského finále ankety Vodafone firma roku 2014 a umístila se na krásném třetím místě.

Společnost Modul-LEG s. r. o. měla těžké soupeře působící na trhu v průměru 20 let. Naše společnost byla založena před 3 lety a proto je třetí místo v této konkurenci velikým úspěchem. Dle vyjádření poroty bylo umístění na prvních třech místech velmi těsné. Děkujeme všem našim zákazníkům i všem, které náš stavebnicový systém oslovil za projevenou důvěru a věříme, že příští rok budou výsledky ještě lepší. Fotogalerii ze slavnostního udílení cen naleznete na našem Facebooku nebo na www.firmaroku.cz

Konečný výsledek v této anketě nás velmi překvapil. Přihlášku do ankety jsme zaslali pouze jako co kdyby, v žádném případě jsme nečekali takový úspěch. Náš stavebnicový systém pro výstavbu dřevostaveb Modul-LEG® neustále zlepšujeme a zdokonalujeme. Vše okolo naší společnosti se každým měsícem inovuje a zlepšuje.

Všem moc děkujeme za podporu.     Váš Tým Modul-LEG®

                                                              cube

 

Chcete více info, máme vám zavolat? Popř.volejte denně od 8:00-20:00 hod +420 724 313 069