Katalog

Tištěný katalog  G-servis pro rok 2019


Již po 24. si můžete zakoupit nejoblíbenější katalog projektů na českém trhu. Katalog Projekty rodinných domů 2019 je tady!

V KATALOGU NALEZNETE

I letos jsme pro vás připravili báječný katalog plný nejprodávanějších domů. Naleznete v něm domy typu bungalov, vícepatrové, ale také sekci rodinných domů s dotací, což jsou typové pasivní domy vhodné pro dotace z programu Nová zelená úsporám. Nově v katalogu také naleznete informace k novému dotačnímu programu B0 a nízkoenergetickým domům. Můžete se těšit na 16 propracovaných novinek projektů rodinných domů, které nakreslili naši zkušení projektanti. Také jsme pro vás připravili nové vizualizace 13 oblíbených domů, které si nový kabát rozhodně zasloužily. Nechybí ani doplňkové projekty (garáže, stání pro automobily, altány a ploty), které u nás můžete také zakoupit. A jako třešnička na dortu na vás čekají informace o našich službách a projektech.

Cena katalogu je 99 Kč

+ poštovné 99 KčChcete mít poštovné zcela ZDARMA ?

Přihlašte se k odběru novinek zde a dejte nám Like zde ušetříte tak 99 Kč a zároveň tak budete informováni o aktuálních “Předváděcích akcích naší společnosti” ,na kterých uvidíte samotné investory jak si poprvé staví svůj domeček z našeho stavebnicového systému Modul-LEG®. Na těchto akcích je přítomen také náš obchodní zástupce  , který se vám bude plně věnovat. !!! Občerstvení vždy zajištěno !!!


!!  Pozor !! Katalogy jsou zasílány naším partnerem projekční kanceláří G-servis.(odesílatel: Gservis) !!  Pozor !!

!!  Pozor !!  Jedná se o katalogy společností Gservis  !!  Pozor !! 


NOVINKY ROKU 2019

Pro letošní rok jsme si pro vás připravili 16 novinek rodinných domů. Soubor klasických zděných novinek lehce identifikujete podle názvů světových horských středisek. Můžete vybírat z bungalovů, či vícepatrových domů. Novinky jsou vyladěné našimi projektanty k dokonalosti a doufáme, že se vám budou líbit stejně jako nám. Na novinky pro rok 2019 se podívejte do přiložené galerie!

Galerie novinek domů zde:


KVALITA KATALOGU PO VŠECH STRÁNKÁCH

Katalog svým kvalitním a krásným zpracováním zaujme již na první pohled. Navíc vizualizace domů jsou zpracovány rovněž nadstandardně, velmi realisticky a patří tak graficky mezi nejpovedenější. Katalog umožňuje výběr vysněného domu založený na celkovém vizuálním dojmu. Víme, že vizuální stránka není všechno, co stavebník potřebuje před stavbou domu znát. Proto v našem katalogu naleznete informace o tom, co naše projekty všechno obsahují, jaké další projekty potřebujete ke stavebnímu řízení a které další služby nabízíme.

Katalog Projekty rodinných domů 2019 je inspirací a zároveň rádcem při stavbě rodinného domu.


Objednávka katalogu -po vyplnění formuláře vám přijde potvrzovací email o proběhlé objednávce katalogu -objednávka je závazná


    Vyplňte odpověď malými písmeny včetně diakritiky:

    V případě, že se vám i po odeslání točí vedle tlačítka ODESLAT kolečko , zpráva byla i přes to odeslána. Děkujeme a omlouváme se za dočasnou technickou chybu.

    Chcete více info, máme vám zavolat? Popř.volejte denně od 8:00-20:00 hod +420 724 313 069