Katalog

Tištěný katalog  G-servis pro rok 2017


Katalog malKatalog

Již 22. vydání dlouhodobě nejoblíbenější publikace Projekty rodinných domů si můžete objednat právě teď!

 

V KATALOGU NALEZNETE

Naše nejoblíbenější domy rozdělené do několika sekcí. Můžete si vybírat mezi bungalovy, vícepatrovými domy i rodinnými domy s dotací. Také se můžete těšit na 14 novinek, nakreslených našimi zkušenými projektanty. Jako tradičně v katalogu nechybí ani doplňkové projekty (altány, ploty, garáže a garážová stání) a zajímavé a užitečné informace pro všechny zájemce o stavbu rodinného domu.

*Objednané katalogy Projekty rodinných domů 2017 budeme expedovat nejpozději na konci ledna.

Cena katalogu je 99 Kč

+ poštovné 99 Kč

Chcete mít poštovné zcela ZDARMA ?

Přihlašte se k odběru novinek zde a dejte nám Like zde ušetříte tak 99 Kč a zároveň tak budete informováni o aktuálních „Předváděcích akcích naší společnosti“ ,na kterých uvidíte samotné investory jak si poprvé staví svůj domeček z našeho stavebnicového systému Modul-LEG®. Na těchto akcích je přítomen také náš obchodní zástupce  , který se vám bude plně věnovat. !!! Občerstvení vždy zajištěno !!!

 

Katalog
(95%) 4 hlasů

 

 


!!  Pozor !! Katalogy jsou zasílány naším partnerem projekční kanceláří G-servis.(odesílatel: Gservis) !!  Pozor !!

!!  Pozor !!  Jedná se o katalogy společností Gservis  !!  Pozor !! 


NOVINKY ROKU 2017

Pro rok 2017 naši projektanti připravili 14 krásných a dokonale promyšlených novinek. Novinky jsou prošpikované nápady a myšlenkami nejenom našich odborníků, ale také vás – stavebníků, kteří při konzultacích během koupě, či úpravě projektu předáváte našim projektantům neocenitelné know-how v podobě svých tužeb a přání o vysněném domově. Soubor novinek je v letošním roce pojmenován podle italských měst a jsou tak snadno rozeznatelné mezi další tisícovkou našich domů. Pokud jste zvědaví, jak vypadají naše novinky, podívejte se do přiložené galerie.


KVALITA KATALOGU PO VŠECH STRÁNKÁCH

Katalog svým kvalitním a krásným zpracováním zaujme již na první pohled. Navíc vizualizace domů jsou zpracovány rovněž nadstandardně, velmi realisticky a patří tak graficky mezi nejpovedenější. Katalog umožňuje výběr vysněného domu založený na celkovém vizuálním dojmu. Víme, že vizuální stránka není všechno, co stavebník potřebuje před stavbou domu znát. Proto v našem katalogu naleznete informace o tom, co naše projekty všechno obsahují, jaké další projekty potřebujete ke stavebnímu řízení a které další služby nabízíme.

Katalog Projekty rodinných domů 2017 je inspirací a zároveň rádcem při stavbě rodinného domu.


 Tištěný katalog: využijte širokých možností!

Uspořádání rodinného domu na stránce

Na stránce každého rodinného domu jsou znázorněny základní pohledy na dům, půdorysy, technické pohledy, orientace umístění domu na pozemku, parametry a charakteristika domu. U vybraných domů jsou navíc umístěny další perspektivy a ukázky interiérů. Podrobnější informace a nástroje jako otáčení, barvení, měření v půdorysech, 3D vizualizace či fotogalerie daného rodinného domu najdete na prezentačním video DVD. V našem katalogu se objevují “černobílé čtverečky”, které se oficiálně nazývají QR kódy a umožňují rychlý přenos informací do mobilu.

Katalog Projekty rodinných domů 2016 je inspirací a zároveň rádcem při stavbě rodinného domu.

Katalog svým kvalitním a krásným zpracováním zaujme již na první pohled. Navíc vizualizace domů jsou zpracovány rovněž nadstandardně, velmi realisticky a patří tak graficky mezi nejpovedenější. Katalog umožňuje výběr vysněného domu založený na celkovém vizuálním dojmu. Zkušenější stavebníci zaručeně ocení možnost udělat si ucelenou představu o dokumentech, které je potřeba pořídit pro zisk stavebního povolení.

KatalogKatalog mal


Varianty domů

U vybraných domů jsme v případě, že Vás vybraný dům zaujal svými dispozicemi a funkčností, připravili různé varianty stylu. „Pouhou“ změnou tvaru střechy lze dosáhnout zcela odlišného vzhledu domu. Dům, jenž splňuje veškerá Vaše očekávání, ale svým vzhledem nerespektuje regulativa pro Váš pozemek, si nyní můžete vybrat i ve variantě odpovídajícího vzhledu.

 


Objednávka katalogu -po vyplnění formuláře vám přijde potvrzovací email o proběhlé objednávce katalogu -objednávka je závazná


Chcete více info, máme vám zavolat? Popř.volejte denně od 8:00-20:00 hod +420 724 313 069
Off-Line a On-Line zobrazuje stav Živého vysílání.
Přihlašte si odběr na našem Youtube kanále, ať naše On-Line přenosy ze staveb atd..nezmeškáte
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com