Katalog

Tištěný katalog  G-servis pro rok 2018


katalog-kompoziceKatalog malKatalog

Již po 23. si můžete zakoupit nejoblíbenější katalog projektů na českém trhu. Katalog Projekty rodinných domů 2018 je tady!

 

V KATALOGU NALEZNETE

Naše nejoblíbenější domy rozdělené do několika sekcí. Můžete si vybírat mezi bungalovy, vícepatrovými domy i rodinnými domy s dotací. Také se můžete těšit na 14 novinek, nakreslených našimi zkušenými projektanty. Jako tradičně v katalogu nechybí ani doplňkové projekty (altány, ploty, garáže a garážová stání) a zajímavé a užitečné informace pro všechny zájemce o stavbu rodinného domu.

*Objednané katalogy Projekty rodinných domů 2018 budeme expedovat nejpozději na konci ledna.

Cena katalogu je 99 Kč

+ poštovné 99 Kč

Chcete mít poštovné zcela ZDARMA ?

Přihlašte se k odběru novinek zde a dejte nám Like zde ušetříte tak 99 Kč a zároveň tak budete informováni o aktuálních „Předváděcích akcích naší společnosti“ ,na kterých uvidíte samotné investory jak si poprvé staví svůj domeček z našeho stavebnicového systému Modul-LEG®. Na těchto akcích je přítomen také náš obchodní zástupce  , který se vám bude plně věnovat. !!! Občerstvení vždy zajištěno !!!

 

Katalog
(95%) 4 hlasů

 

 


!!  Pozor !! Katalogy jsou zasílány naším partnerem projekční kanceláří G-servis.(odesílatel: Gservis) !!  Pozor !!

!!  Pozor !!  Jedná se o katalogy společností Gservis  !!  Pozor !! 


NOVINKY ROKU 2018

Pro letošní rok jsme si pro vás připravili 17 novinek rodinných domů. Soubor klasických zděných novinek lehce identifikujete podle názvů španělských měst. Můžete vybírat z bungalovů, či vícepatrových domů. Novinky jsou vyladěné našimi projektanty k dokonalosti a doufáme, že se vám budou líbit stejně jako nám. Další tři novinky se ale vymykají naší klasické tvorbě. Jeden bungalov jsme vytvořili společně se společností Vexta a nalézt ho můžete také v sekci Dřevostavby Vexta u nás na webu. Další dvě novinky jsme vytvořili společně s naší sesterskou společností Dekwood a jedná se o roubenky. Na výběr je roubenka moderní a roubenka tradiční. Věříme, že tyto dřevostavby najdou své místo v našem sortimentu a osloví co nejvíce našich zákazníků. Je totiž o co stát! Na novinky pro rok 2018 se podívejte do přiložené galerie!

Galerie zde:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


KVALITA KATALOGU PO VŠECH STRÁNKÁCH

Katalog svým kvalitním a krásným zpracováním zaujme již na první pohled. Navíc vizualizace domů jsou zpracovány rovněž nadstandardně, velmi realisticky a patří tak graficky mezi nejpovedenější. Katalog umožňuje výběr vysněného domu založený na celkovém vizuálním dojmu. Víme, že vizuální stránka není všechno, co stavebník potřebuje před stavbou domu znát. Proto v našem katalogu naleznete informace o tom, co naše projekty všechno obsahují, jaké další projekty potřebujete ke stavebnímu řízení a které další služby nabízíme.

Katalog Projekty rodinných domů 2018 je inspirací a zároveň rádcem při stavbě rodinného domu.


 Tištěný katalog: využijte širokých možností!

Uspořádání rodinného domu na stránce

Na stránce každého rodinného domu jsou znázorněny základní pohledy na dům, půdorysy, technické pohledy, orientace umístění domu na pozemku, parametry a charakteristika domu. U vybraných domů jsou navíc umístěny další perspektivy a ukázky interiérů. Podrobnější informace a nástroje jako otáčení, barvení, měření v půdorysech, 3D vizualizace či fotogalerie daného rodinného domu najdete na prezentačním video DVD. V našem katalogu se objevují “černobílé čtverečky”, které se oficiálně nazývají QR kódy a umožňují rychlý přenos informací do mobilu.

Katalog Projekty rodinných domů 2016 je inspirací a zároveň rádcem při stavbě rodinného domu.

Katalog svým kvalitním a krásným zpracováním zaujme již na první pohled. Navíc vizualizace domů jsou zpracovány rovněž nadstandardně, velmi realisticky a patří tak graficky mezi nejpovedenější. Katalog umožňuje výběr vysněného domu založený na celkovém vizuálním dojmu. Zkušenější stavebníci zaručeně ocení možnost udělat si ucelenou představu o dokumentech, které je potřeba pořídit pro zisk stavebního povolení.

KatalogKatalog mal


Varianty domů

U vybraných domů jsme v případě, že Vás vybraný dům zaujal svými dispozicemi a funkčností, připravili různé varianty stylu. „Pouhou“ změnou tvaru střechy lze dosáhnout zcela odlišného vzhledu domu. Dům, jenž splňuje veškerá Vaše očekávání, ale svým vzhledem nerespektuje regulativa pro Váš pozemek, si nyní můžete vybrat i ve variantě odpovídajícího vzhledu.

 


Objednávka katalogu -po vyplnění formuláře vám přijde potvrzovací email o proběhlé objednávce katalogu -objednávka je závazná


Chcete více info, máme vám zavolat? Popř.volejte denně od 8:00-20:00 hod +420 724 313 069
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com