Výstavba RD Žatec-dřevostavba domu svépomocí Zpět na výpis domů

Výstavba RD Žatec-dřevostavba domu svépomocí

Místo výstavby:
Žatec
Zastavěná plocha:
100 m²
Cena výstavby po dokončení:
267 140,00 Kč bez DPH
Cena dodávaného materiálu hrubé stavby společnosti Modul-LEG
0,00 Kč bez DPH
Koordinátor stavby:
ano
Jedna řada systému Modul-LEG®(minut):
25
Hrubá stavba čas(dny) :
5
Datum dokončení domu :
Na dotaz

Popis objektu

NÁŠ TIP! Chcete dostávat upozornění a také se zúčastnit našich předváděcích akcí?  Přihlášení k odběru novinek

Ukázkový dům v Žatci

po domluvě s námi můžete tento dům navštívit a pobavit se tak s investorem o stavbě,úspoře, nákladech na vytápění a informací-recenzí o naší společnosti

Tento dům se skládá ze dvou objektů jeden přízemní a druhý patrový každý po 50 m2. Mezi objekty je vystavěna protipožární stěna, která odděluje požárně bezpečnostní prostor jednotlivých objektů. Oba objekty jsou na sobě nezávislé, dilátovány právě protipožární stěnou. Výstavba systémem Modul-LEG® včetně střešní konstrukce byla ve 4 lidech hotova za 5 dní. Jedna řada trvala v průměru 25 minut.

Jsme specialisté na stavby domu svépomocí a na klíč.Naše stavebnice Modul-LEG je jednoduchá,rychlá a finančně velice výhodná.Hrubá stavba domu včetně střešní konstrukce o rozloze 100m2 je ve 3-lidech postavena za 8-12 hodin

Stavebnice domu Modul-LEG® – Stavebnicový systém dřevostaveb svépomocí ,jehož výrobcem je společnost Modul-LEG s. r. o. je stavebnice domu pro dospělé určen a vyvinut přímo pro svépomocné stavby.Pomocí této naší stavebnice dřevostavby si můžete jednoduše postavit svůj dům svépomocí a ušetřit tak vysoké finanční náklady na výstavbu oproti jakékoliv výstavbě rodinného domu na klíč.

Výstavba domu z naší modulové stavebnice dřevostavby pro stavbu domu svépomocí Modul-LEG®-Tyto stavebnice domu také dodáváme pro stavby domů na klíč,atypických domů dle vašeho projektu -projektové dokumentace.Vlastní systém financování úvěru a hypotéky vám rádi zajistíme.Udělejte si také výpočet ceny domu na naší kalkulačce a zjistíte na kolik vás naše modulová stavebnice dřevostavby a nebo domu na klíč bude cenově vycházet.  

Recenze

Reakce -recenze zákazníka Žatec , více reakcí z této stavby naleznete na našem facebooku

 

 

 

 

Diskuze
Chcete více info, máme vám zavolat? Popř.volejte denně od 8:00-20:00 hod +420 724 313 069