Výstavba RD Karlovy Vary II-dřevostavba domu svépomocí Zpět na výpis domů

Výstavba RD Karlovy Vary II-dřevostavba domu svépomocí

Místo výstavby:
Karlovy Vary
Zastavěná plocha:
88 m²
Cena výstavby po dokončení:
1 689 000,00 Kč bez DPH
Cena dodávaného materiálu hrubé stavby společnosti Modul-LEG
627 120,00 Kč bez DPH
Koordinátor stavby:
ano
Jedna řada systému Modul-LEG®(minut):
25
Hrubá stavba čas(dny) :
6
Datum dokončení domu :
Na dotaz

Popis objektu

NÁŠ TIP! Chcete dostávat upozornění a také se zúčastnit našich předváděcích akcí?  Přihlášení k odběru novinek

Výstavba atypického rodinného domu dle projektu investora. Patrový rodinný dům se sedlovou střechou. Dle projektu bylo nutné provést železnou konstrukci jako podporu konstrukce podlahy v patřea to z důvodu toho,že si investor nepřál mýt v obýváku dřevěné podpěrné přiznané sloupy.

Jsme specialisté na stavby domu svépomocí a na klíč.Naše stavebnice Modul-LEG je jednoduchá,rychlá a finančně velice výhodná.Hrubá stavba domu včetně střešní konstrukce o rozloze 100m2 je ve 3-lidech postavena za 8-12 hodin

Stavebnice domu Modul-LEG® – Stavebnicový systém dřevostaveb svépomocí ,jehož výrobcem je společnost Modul-LEG s. r. o. je stavebnice domu pro dospělé určen a vyvinut přímo pro svépomocné stavby.Pomocí této naší stavebnice dřevostavby si můžete jednoduše postavit svůj dům svépomocí a ušetřit tak vysoké finanční náklady na výstavbu oproti jakékoliv výstavbě rodinného domu na klíč.

Výstavba domu z naší modulové stavebnice dřevostavby pro stavbu domu svépomocí Modul-LEG®-Tyto stavebnice domu také dodáváme pro stavby domů na klíč,atypických domů dle vašeho projektu -projektové dokumentace.Vlastní systém financování úvěru a hypotéky vám rádi zajistíme.Udělejte si také výpočet ceny domu na naší kalkulačce a zjistíte na kolik vás naše modulová stavebnice dřevostavby a nebo domu na klíč bude cenově vycházet.  

Recenze
Jste majitel tohoto domu? Napište nám recenzi!
Diskuze
Chcete více info, máme vám zavolat? Popř.volejte denně od 8:00-20:00 hod +420 724 313 069