Výstavba RD Trubín-dřevostavba domu svépomocí- Čistá stavba – !! Stavba patra bez Koordinátora !! Zpět na výpis domů

Výstavba RD Trubín-dřevostavba domu svépomocí- Čistá stavba – !! Stavba patra bez Koordinátora !!

Místo výstavby:
Trubín
Projekt stavby:
Místo:
Trubín
Souřadnice GPS
13.9855426 v.d. 49.9426234 s.š.
Zobrazit trasu - navigovat na předváděcí akci
Zastavěná plocha:
94 m²
Cena výstavby po dokončení:
1 691 740,00 Kč bez DPH
Cena dodávaného materiálu hrubé stavby společnosti Modul-LEG
575 970,00 Kč bez DPH
Koordinátor stavby:
ano
Jedna řada systému Modul-LEG®(minut):
25
Hrubá stavba čas(dny) :
4
Datum dokončení domu :
Na dotaz

Popis objektu

NÁŠ TIP! Chcete dostávat upozornění a také se zúčastnit našich předváděcích akcí?  Přihlášení k odběru novinek

Výstavba typizovaného projektu od společnosti GServis HIT2 PLUS. Patrový rodinný dům se sedlovou střechou. Výstavba byla prováděna v zimním obdodí před vánocemi. V lednu byla provedena montáž střešní konstrukce. Patro si investor stavěl sám bez přítomnosti koordinátora a zvládl to na výbornou. Koordinátor byl na telefonu a v případě potíží připraven přijet na stavbu.

Hit 2 Plus je dům menší velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek, je vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby. Z boční strany domu je navržena garáž, noční část domu je osazena do podkroví.
Doporučené úpravy: projekt v zrcadlovém obraze, u užších pozemků lze dům řešit bez garáže, dům je možno podsklepit.

Jsme specialisté na stavby domu svépomocí a na klíč.Naše stavebnice Modul-LEG je jednoduchá,rychlá a finančně velice výhodná.Hrubá stavba domu včetně střešní konstrukce o rozloze 100m2 je ve 3-lidech postavena za 8-12 hodin

Stavebnice domu Modul-LEG® – Stavebnicový systém dřevostaveb svépomocí ,jehož výrobcem je společnost Modul-LEG s. r. o. je stavebnice domu pro dospělé určen a vyvinut přímo pro svépomocné stavby.Pomocí této naší stavebnice dřevostavby si můžete jednoduše postavit svůj dům svépomocí a ušetřit tak vysoké finanční náklady na výstavbu oproti jakékoliv výstavbě rodinného domu na klíč.

Výstavba domu z naší modulové stavebnice dřevostavby pro stavbu domu svépomocí Modul-LEG®-Tyto stavebnice domu také dodáváme pro stavby domů na klíč,atypických domů dle vašeho projektu -projektové dokumentace.Vlastní systém financování úvěru a hypotéky vám rádi zajistíme.Udělejte si také výpočet ceny domu na naší kalkulačce a zjistíte na kolik vás naše modulová stavebnice dřevostavby a nebo domu na klíč bude cenově vycházet.  

 

 

Recenze
Jste majitel tohoto domu? Napište nám recenzi!
Diskuze
Chcete více info, máme vám zavolat? Popř.volejte denně od 8:00-20:00 hod +420 724 313 069